REZERVUJTE SI TERMÍN EŠTE DNES

Úplne bezpečné a pokročilé čistiace riešenie pre motor Vaše auto.

ČISTENIE PALIVOVÉHO SYSTÉMU

Úplne bezpečné a pokročilé čistiace riešenie pre palivový systém Vášho auta.

Čo je dekarbonizácia motora vodíkom?

Dekarbonizácia motora vodíkom je ekologický a vysoko účinný proces vyčistenia motora z vnútra. Do motora privedieme cez sací trakt zmes plynu kyslíka a vodíka. Vodík sa zmení na paru, a tá sa naviaže na karbónové usadeniny v motore a rozloží ich na zmes uhľovodíkov, a tie sa cez výfuk dostanú preč z motora.

cyklus motora

Výhodou je vysoko účinné a rýchle čistenie, bez nutnosti rozoberania komponentov motora.

Príprava na emisnú kontrolu

Neprešli ste cez emisnú kontrolu? Trpí motor Vášho auta prílišnou dymivosťou? Máte príliš vysokú spotrebu paliva alebo znížený výkon motora? Máme pre Vás riešenie – profesionálna dekarbonizácia motora vodíkom. Len u nás dostanete presne odmerané hodnoty pred a po čistení motora vodíkom. Vyčistený motor má omnoho nižšie emisie, a menej dymí, zvýšený výkon a menšiu spotrebu, oproti usadeninami zašpinenému motoru. Pozrite si ako sme vyčistili vozidlo Renault Traffic 1,9 dízel.

Jediné dekarbo na Slovensku, ktoré zmeria emisie

Len u nás Vám presne zmeriame emisie motora pred a po dekarbonizácii motora vodíkom.

Auto Renault Traffic – 1,9 diesel, 100 hp, r.v. 2003, 369000km,  povolená
dymivosť 1,5

pred dekarbonizáciou

PRED DEKARBONIZÁCIOU MOTORA VODÍKOM

po dekarbonizácii

PO DEKARBONIZÁCII MOTORA VODÍKOM

ZNÍŽENIE EMISIÍ MOTORA

Vodíková dekarbonizácia motora ekologicky vyčistí motor Vášho auta, čo zníži dymivosť motora a hlavne zníži výsledné emisie.

NIŽŠIA SPOTREBA PALIVA

Vyčistený motor od nanoseného karbónu dosahuje omnoho nižšiu spotrebu paliva, ako karbónom usadené motory. Investícia do dekarbonizácie motora vodíkom sa Vám vráti v ušetrených peniazoch na palive.

PRÍPRAVA NA EMISNÚ KONTROLU

Neprešli ste cez emisnú kontrolu? Nezúfajte. Máme pre Vás riešenie, ktoré funguje. Vodíková dekarbonizácia prečistí motor dokonale, o čom Vám dáme aj report s nameranými hodnotami.

ZLEPŠENIE VÝKONU MOTORA

Zlepšenie výkonu motora po vodíkovej dekarbonizácii pocítite na každej jazde. Iba u nás dostanete report s nameranými hodnotami emisií pred a po dekarbonizácii motora.

PREDĹŽENIE ŽIVOTNOSTI MOTORA

Karbónom zanesý motor predstavuje zvýšené riziko výskytu porúch ako napr. zanesený DPF, EGR, vstreky a pod. Vodíkom dekarbonizovaný motor je zbavený nežiaducich sedimentov, a tým je eliminovaný výskyt daných porúch na minimum.

PREDCHÁDZANIE PROBLÉMOV S TURBOM, DPF, EGR

Dekarbonizáciu motora vodíkom odporúčame ako prevenciu pre každého. Prevencia je lacnejšia, ako následné drahé opravy spôsobené usadeninami karbónu.

Vaše auto je v správnych rukách

Používame najnovšie technológie vyrobené z kvalitného nerezu INOX 316L nielen zvonku ale aj vnútri, kde prebieha elektrolýza, čo je veľmi dôležite na zabezpečenie maximálnej odolnosti, generovania čistého vodíka.

Certifikát INOX 316L

Naše zariadenie je vyrobené z kvalitného nerezu INOX 316L nielen zvonku ale aj vnútri, kde prebieha elektrolýza, čo je veľmi dôležité na zabezpečenie maximálnej odolnosti, generovania čistého vodíka.

Náš elektrolyzér je z nerezu INOX 316L, konkrétne až z 11-tich platní o veľkosti 21 x 21 cm a 37 litrovej nádrže s demineralizovanou (destilovanou) vody. Celé naše zariadenie je vyrobené z kvalitného nerezu INOX 316L. Podobné zariadenie na trhu neexistuje.

100% vyrobené vo Francúzsku

Naše zariadenie je vyrobené a certifikované vo Francúzsku. Jedná sa o vysokokvalitnú a modernú technológiu.

Certifikované vo Francúzsku

Naše zariadenie je certifikované vo Francúzsku. Naše zariadenie spĺňa prísne bezpečnostné normy.

Dohodnúť termín

Call Now Button